ABM8W-30.0000MHZ-7-B1U-T3
Číslo produktu DigiKey
535-ABM8W-30.0000MHZ-7-B1U-T3TR-ND - Páska a cívka (TR)
535-ABM8W-30.0000MHZ-7-B1U-T3CT-ND - Řezaná páska (CT)
535-ABM8W-30.0000MHZ-7-B1U-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ABM8W-30.0000MHZ-7-B1U-T3
Popis
CRYSTAL 30.0000MHZ 7PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
30 MHz ±10ppm Krystal 7pF 40 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
ABM8W-30.0000MHZ-7-B1U-T3 Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
7pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40 Ohms
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Kmitočet
30 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)