ABM8W-30.0000MHZ-6-B1U-T3 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | ABM8W-30.0000MHZ-6-B1U-T3 |
Popis | CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 30 MHz ±10ppm Krystal 6pF 40 Ohms 4-SMD, Bez přívodů |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | ABM8W-30.0000MHZ-6-B1U-T3 Modely |
Kategorie | Zátěžná kapacita 6pF |
Mfr | Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 40 Ohms |
Řada | Provozní režim Základní |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -20°C ~ 70°C |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ Krystal Mhz | Pouzdro |
Kmitočet 30 MHz | Dodávaná velikost pouzdra 4-SMD (3,2x2,5) |
Kmitočtová stabilita ±10ppm | Velikost / rozměry 0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm) |
Kmitočtová tolerance ±10ppm | Výška při usazení (max) 0,031" (0,80mm) |