ABM11N-26.0000MHZ-10-B1U-T3
Číslo produktu DigiKey
535-ABM11N-26.0000MHZ-10-B1U-T3TR-ND - Páska a cívka (TR)
535-ABM11N-26.0000MHZ-10-B1U-T3CT-ND - Řezaná páska (CT)
535-ABM11N-26.0000MHZ-10-B1U-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ABM11N-26.0000MHZ-10-B1U-T3
Popis
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Podrobný popis
26 MHz ±10ppm Krystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100 Ohms
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Kmitočet
26 MHz
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,018" (0,45mm)