ABM11N-26.0000MHZ-10-B1U-T3 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | ABM11N-26.0000MHZ-10-B1U-T3 |
Popis | CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 26 MHz ±10ppm Krystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, Bez přívodů |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Zátěžná kapacita 10pF |
Mfr | Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 100 Ohms |
Řada | Provozní režim Základní |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -20°C ~ 70°C |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ Krystal Mhz | Pouzdro |
Kmitočet 26 MHz | Dodávaná velikost pouzdra 4-SMD (2x1,6) |
Kmitočtová stabilita ±10ppm | Velikost / rozměry 0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm) |
Kmitočtová tolerance ±10ppm | Výška při usazení (max) 0,018" (0,45mm) |