ABM11-30.000MHZ-B1U-T
Číslo produktu DigiKey
535-14960-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-14960-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-14960-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ABM11-30.000MHZ-B1U-T
Popis
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
30 MHz ±10ppm Krystal 10pF 80 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
30 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2x1,6)
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,023" (0,59mm)