ABM10W-48.0000MHZ-7-D1X-T3 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Abracon LLC
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Abracon LLC
Skladem : 0
Katalogový list
Skladem : 607
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
48 MHz ±10ppm Krystal 7pF 40 Ohms 4-SMD, Bez přívodů