ABM10-25.000MHZ-E20-T
Číslo produktu DigiKey
535-9095-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-9095-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-9095-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ABM10-25.000MHZ-E20-T
Popis
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz ±20ppm Krystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ABM10-25.000MHZ-E20-T Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
25 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2,5x2)
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)