AB38T-32.768KHZ
Číslo produktu DigiKey
535-9034-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AB38T-32.768KHZ
Popis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32.768 kHz ±20ppm Krystal 12,5pF 30 kOhms Válcová plechovka, Radiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AB38T-32.768KHZ Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
12,5pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30 kOhms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-10°C ~ 60°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
kHz krystal (ladicí vidlice)
Pouzdro
Kmitočet
32.768 kHz
Velikost / rozměry
0,126" prům. x 0,330" D (3,20mm x 8,30mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,327" (8,30mm)