S-814A33AMC-BCXT2G
Číslo produktu DigiKey
S-814A33AMC-BCXT2G-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S-814A33AMC-BCXT2G
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 110MA SOT23-5
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 110mA SOT-23-5
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
500 nA
Řada
Odebíraný proud (max)
40 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
PSRR
45dB (100Hz)
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
10V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,44V při 60mA