S-19255C28A-M5T1U4
Číslo produktu DigiKey
1662-S-19255C28A-M5T1U4TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S-19255C28A-M5T1U4
Popis
IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA SOT-23-5
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
89 µA
Řada
Řídicí funkce
Povolit
Balení
Páska a cívka (TR)
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Výstupní konfigurace
Třída
Automobilový průmysl
Typ výstupu
Kvalifikace
AEC-Q100
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
2,8V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,16V při 200mA