S-1165B33MC-N6STFU je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Torex Semiconductor Ltd
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Torex Semiconductor Ltd
Skladem : 0
Katalogový list
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA SOT-23-5
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1165B33MC-N6STFU
Číslo produktu DigiKey
S-1165B33MC-N6STFU-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S-1165B33MC-N6STFU
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
65 µA
Řada
PSRR
70dB (1kHz)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řídicí funkce
Povolit
Stav součásti
Zastaralé
Ochranné funkce
Nadproud
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - vstup (max)
6,5V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,2V při 200mA