RACD100-700A | |
|---|---|
Číslo produktu DigiKey | 945-2147-ND |
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | RACD100-700A |
Popis | LED DRIVER CC AC/DC 100-142V |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 700mA 100 ~ 142V Konstantní proud LED řadič Převodník střídavý-stejnosměrný Topologie 1 Výstup |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Výkon (W) 100 W |
Výrobce Recom Power | Izolační napětí 3.75 kV |
Řada | Stmívání Analogový, PWM |
Balení Hromadné balení | Vlastnosti OTP, OVP, SCP |
Stav součásti Zastaralé | Stupeň ochrany IP67 |
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey Neověřeno | Provozní teplota -30°C ~ 55°C |
Typ Konstantní proud | Účinnost 91% |
Topologie Převodník střídavý-stejnosměrný | Provedení koncovky Vodiče |
Počet výstupů 1 | Velikost / rozměry 7,80" D x 2,24" Š x 1,46" V (198,0mm x 57,0mm x 37,0mm) |
Napětí - vstup (min) 90VAC | Schvalovací agentura CE, cUL, UL |
Napětí - vstup (max) 305VAC | Způsob montáže Montáž na šasi |
Napětí - výstup 100 ~ 142V | Hmotnost 1,7lb (771,1 g) |
Proud - výstup (max) 700mA |