CY8C20434-12LQXI
Číslo produktu DigiKey
448-CY8C20434-12LQXI-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CY8C20434-12LQXI
Popis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
M8C null IO mikrokontroléru 8 bitů 12MHz 8KB (8K x 8) FLASH 32-QFN (5x5)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CY8C20434-12LQXI Modely
Kategorie
Počet I/O
28
Mfr
Velikost programové paměti
Řada
Typ programové paměti
FLASH
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
512 x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,4V ~ 5,25V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
M8C
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
12MHz