ULCD-90DT-PI
Číslo produktu DigiKey
1613-ULCD-90DT-PI-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ULCD-90DT-PI
Popis
9.0" MICRO LCD PACK FOR RASPBERR
Podrobný popis
uLCD-90DT LCD dotyková obrazovka 9" Displej Raspberry Pi Vyhodnocovací rozšiřující deska platformy
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ULCD-90DT-PI Modely
Kategorie
Funkce
LCD dotyková obrazovka 9"
Výrobce
4D Systems Pty Ltd
Použitý IO/součást
uLCD-90DT
Balení
Krabice
Obsah
Deska (desky), Kabel(y)
Stav součásti
Aktivní
Doporučené programovací prostředí
Workshop4
Platforma
Raspberry Pi
Propojovací systém
Raspberry Pi HAT (26 pin)