MFG_uLCD-144-G2_back
ULCD-144-G2
Číslo produktu DigiKey
1613-1081-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ULCD-144-G2
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.44"
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný TTL 1,44" (36,57mm) 128 x 128
Kategorie
Sledovací plocha
25,50mm Š x 26,50mm V
Výrobce
4D Systems Pty Ltd
Podsvětlení
LED – bílá
Balení
Krabice
Počet obrazových bodů
128 x 128
Stav součásti
Aktivní
Rozhraní
TTL
Typ displeje
TFT - barevný
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Režim zobrazení
Transmisivní
Základní číslo produktu
Úhlopříčka obrazovky
1,44" (36,57mm)