SK-96G2-AR Bottom
SK-96G2-AK
SK-96G2-AR
Číslo produktu DigiKey
1613-1068-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SK-96G2-AR
Popis
GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 0.96"
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Červená, Zelená, Modrá (RGB) OLED - Pasivní matice Sériový 0,96" (24,38mm) 96 x 64
Kategorie
Sledovací plocha
20,14mm Š x 13,42mm V
Výrobce
4D Systems Pty Ltd
Podsvětlení
Bez podsvětlení
Balení
Krabice
Počet obrazových bodů
96 x 64
Stav součásti
Aktivní
Rozhraní
Sériový
Typ displeje
OLED - Pasivní matice
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Úhlopříčka obrazovky
0,96" (24,38mm)