SK-4DISCOVERY-35
Číslo produktu DigiKey
1613-1062-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SK-4DISCOVERY-35
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný Sériový 3,5" (88,90mm) 480 x 320 (HVGA)
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
3,5" (88,90mm)
Výrobce
4D Systems Pty Ltd
Sledovací plocha
48,40mm Š x 72,90mm V
Balení
Krabice
Podsvětlení
LED – bílá
Stav součásti
Aktivní
Počet obrazových bodů
480 x 320 (HVGA)
Typ displeje
TFT - barevný
Rozhraní
Sériový
Režim zobrazení
Transmisivní
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Dotyková obrazovka
Odporový
Rozteč bodů
0,15mm Š x 0,15mm V