SK-32PTU-AR
Číslo produktu DigiKey
1613-1048-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SK-32PTU-AR
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný I2C 3,2" (81,28mm) 240 x 320
Kategorie
Sledovací plocha
48,60mm Š x 64,80mm V
Výrobce
4D Systems Pty Ltd
Podsvětlení
LED – bílá
Balení
Krabice
Počet obrazových bodů
240 x 320
Stav součásti
Aktivní
Rozhraní
I2C
Typ displeje
TFT - barevný
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Režim zobrazení
Transmisivní
Rozteč bodů
0,20mm Š x 0,20mm V
Dotyková obrazovka
Odporový
Základní číslo produktu
Úhlopříčka obrazovky
3,2" (81,28mm)