PIXXILCD-25P4-CTP_View2
PIXXILCD-25P4-CTP
Číslo produktu DigiKey
1613-PIXXILCD-25P4-CTP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIXXILCD-25P4-CTP
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.5"
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný I2C, SPI, UART 2,5" (63,50mm) 240 x 240
Počet obrazových bodů
240 x 240
Černá
Dotyková obrazovka
Kapacitní
Základní číslo produktu
Úhlopříčka obrazovky
2,5" (63,50mm)