GEN4-ULCD-35D
Case Study – Airinspace
GEN4-ULCD-35D
Číslo produktu DigiKey
1613-1229-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GEN4-ULCD-35D
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný Paralelní/sériový 3,5" (88,90mm) 480 x 320 (HVGA)
Kategorie
Sledovací plocha
49,00mm Š x 73,40mm V
Počet obrazových bodů
480 x 320 (HVGA)
Rozhraní
Paralelní/sériový
Rozteč bodů
0,15mm Š x 0,15mm V
Režim zobrazení
Transmisivní
Základní číslo produktu
Úhlopříčka obrazovky
3,5" (88,90mm)