GEN4-ULCD-32D
Case Study – Airinspace
GEN4-ULCD-32D
Číslo produktu DigiKey
1613-1223-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GEN4-ULCD-32D
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný Paralelní/sériový 3,2" (81,28mm) 240 x 320
Kategorie
Sledovací plocha
48,60mm Š x 64,80mm V
Výrobce
4D Systems Pty Ltd
Podsvětlení
LED – bílá
Řada
Počet obrazových bodů
240 x 320
Balení
Krabice
Rozhraní
Paralelní/sériový
Stav součásti
Aktivní
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Typ displeje
TFT - barevný
Rozteč bodů
0,20mm Š x 0,20mm V
Režim zobrazení
Transmisivní
Základní číslo produktu
Úhlopříčka obrazovky
3,2" (81,28mm)