GEN4-IOD-32T
Číslo produktu DigiKey
1613-1381-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GEN4-IOD-32T
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný Wi-Fi 3,2" (81,28mm) 240 x 320
Modely EDA/CAD
GEN4-IOD-32T Modely
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
3,2" (81,28mm)
Výrobce
4D Systems Pty Ltd
Sledovací plocha
48,60mm Š x 64,80mm V
Řada
Podsvětlení
LED
Balení
Hromadné balení
Počet obrazových bodů
240 x 320
Stav součásti
Zastaralé
Rozhraní
Wi-Fi
Typ displeje
TFT - barevný
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Režim zobrazení
Transmisivní
Rozteč bodů
0,20mm Š x 0,20mm V