GEN4-IOD-28T
Číslo produktu DigiKey
1613-1380-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GEN4-IOD-28T
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8"
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný Wi-Fi 2,8" (71,12mm) 240 x 320
Modely EDA/CAD
GEN4-IOD-28T Modely
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
2,8" (71,12mm)
Výrobce
4D Systems Pty Ltd
Sledovací plocha
43,20mm Š x 57,60mm V
Řada
Podsvětlení
LED
Balení
Hromadné balení
Počet obrazových bodů
240 x 320
Stav součásti
Aktivní
Rozhraní
Wi-Fi
Typ displeje
TFT - barevný
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Režim zobrazení
Transmisivní
Rozteč bodů
0,18mm Š x 0,18mm V