GEN4-IOD-24T
Číslo produktu DigiKey
1613-1379-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GEN4-IOD-24T
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný Wi-Fi 2,4" (60,96mm) 240 x 320
Modely EDA/CAD
GEN4-IOD-24T Modely
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
2,4" (60,96mm)
Výrobce
4D Systems Pty Ltd
Sledovací plocha
36,72mm Š x 48,96mm V
Řada
Podsvětlení
LED
Balení
Hromadné balení
Počet obrazových bodů
240 x 320
Stav součásti
Zastaralé
Rozhraní
Wi-Fi
Typ displeje
TFT - barevný
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Režim zobrazení
Transmisivní
Rozteč bodů
0,15mm Š x 0,15mm V