ARMADILLO-43T Back
ARMADILLO-43T
Číslo produktu DigiKey
1613-1027-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ARMADILLO-43T
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
4,3" (109,22mm)
Výrobce
4D Systems Pty Ltd
Sledovací plocha
95,04mm Š x 53,86mm V