4DPI-32-II
Číslo produktu DigiKey
1613-1024-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
4DPI-32-II
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný SPI 3,2" (81,28mm) 320 x 240 (QVGA)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
4DPI-32-II Modely
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
3,2" (81,28mm)
Výrobce
4D Systems Pty Ltd
Sledovací plocha
64,80mm Š x 48,60mm V