4DLCD-24QA
Číslo produktu DigiKey
1613-1018-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
4DLCD-24QA
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný Paralelní, 16bitový (RGB) 2,4" (60,96mm) 240 x 320
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
2,4" (60,96mm)
Výrobce
4D Systems Pty Ltd
Sledovací plocha
36,72mm Š x 48,96mm V