TPR6040F25-S3TR
Číslo produktu DigiKey
5503-TPR6040F25-S3TR-ND - Páska a cívka (TR)
5503-TPR6040F25-S3TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
5503-TPR6040F25-S3TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPR6040F25-S3TR
Popis
IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bočník IO pro zdroje referenčního napětí ±0,1% SOT-23G-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPR6040F25-S3TR Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
25ppm/°C
Výrobce
3PEAK
Šum - 0,1Hz až 10Hz
40µVp-p
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Šum - 10Hz až 10kHz
72µVrms
Stav součásti
Aktivní
Katodový proud
150 µA
Typ reference
Bočník
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Typ výstupu
Pevný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Proud - výstup
15 mA
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23G-3
Tolerance
±0,1%