TPL740F12-5TR
Číslo produktu DigiKey
5503-TPL740F12-5TR-ND - Páska a cívka (TR)
5503-TPL740F12-5TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
5503-TPL740F12-5TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPL740F12-5TR
Popis
IC REG LINEAR 1.2V 500MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
TPL740F12-5TR Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
200 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB ~ 40dB (1kHz ~ 1MHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat, Uzávěr při podpětí (UVLO)
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
1,2V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,4V při 500mA