TPL730F12-FR
Číslo produktu DigiKey
5503-TPL730F12-FRTR-ND - Páska a cívka (TR)
5503-TPL730F12-FRCT-ND - Řezaná páska (CT)
5503-TPL730F12-FRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPL730F12-FR
Popis
IC REG LINEAR 1.2V 300MA 4-DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA 4-DFN (1x1)
Kategorie
Pokles napětí (max)
0,25V při 300mA
Mfr
Proud - výstup
Řada
PSRR
65dB ~ 45dB (1kHz ~ 1MHz)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Řídicí funkce
Proudový limit, Povolit
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Uzávěr při podpětí (UVLO)
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
4-XDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - vstup (max)
5,5V
Dodávaná velikost pouzdra
4-DFN (1x1)
Napětí - výstup (min/fixní)
1,2V