TPL720F18-5TR
Číslo produktu DigiKey
5503-TPL720F18-5TR-ND - Páska a cívka (TR)
5503-TPL720F18-5TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
5503-TPL720F18-5TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPL720F18-5TR
Popis
IC REG LINEAR 1.8V 400MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 400mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
TPL720F18-5TR Modely
Kategorie
Pokles napětí (max)
0,35V při 400mA
Mfr
Proud - výstup
Řada
PSRR
55dB ~ 53dB (100Hz ~ 1MHz)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Řídicí funkce
Proudový limit
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Uzávěr při podpětí (UVLO)
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - vstup (max)
6V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V