TPL720F18-5TR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | TPL720F18-5TR |
Popis | IC REG LINEAR 1.8V 400MA SOT23-5 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 8 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 400mA SOT-23-5 |
Modely EDA/CAD | TPL720F18-5TR Modely |
Kategorie | Pokles napětí (max) 0,35V při 400mA |
Mfr | Proud - výstup |
Řada | PSRR 55dB ~ 53dB (100Hz ~ 1MHz) |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Řídicí funkce Proudový limit |
Stav součásti Aktivní | Ochranné funkce Nadproud, Přehřátí, Uzávěr při podpětí (UVLO) |
Výstupní konfigurace | Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) |
Typ výstupu | Způsob montáže Montáž na povrch |
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl 1 | Pouzdro SC-74A, SOT-753 |
Napětí - vstup (max) 6V | Dodávaná velikost pouzdra SOT-23-5 |
Napětí - výstup (min/fixní) 1,8V |