TPH2504-TR
Číslo produktu DigiKey
5503-TPH2504-TR-ND - Páska a cívka (TR)
5503-TPH2504-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
5503-TPH2504-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPH2504-TR
Popis
IC OPAMP 4 CIRCUIT 14-TSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Standardní (univerzální) Zesilovač 4 Obvod S jedním koncem, lišta na lištu 14-TSSOP
Kategorie
Vstupní klidový proud
3 pA
Mfr
Napětí - vstupní offset
2 mV
Digi-Reel®
Odebíraný proud
6,5mA (x4kanálový)
Stav součásti
Aktivní
Proud - výstup / kanál
290 mA
Typ zesilovače
Napětí - rozsah (min)
2.5 V
Počet obvodů
4
Napětí - rozsah (max)
5.5 V
Typ výstupu
S jedním koncem, lišta na lištu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Rychlost přeběhu
200V/µs
Způsob montáže
Montáž na povrch
120 MHz
Pouzdro
14-TSSOP (0,173", 4,40mm šířka)
Šířka pásma -3dB
250 MHz