TPH2503-TR
Číslo produktu DigiKey
5503-TPH2503-TR-ND - Páska a cívka (TR)
5503-TPH2503-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
5503-TPH2503-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPH2503-TR
Popis
IC OPAMP 1 CIRCUIT SOT-23-6
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Standardní (univerzální) Zesilovač 1 Obvod S jedním koncem, lišta na lištu SOT-23-6
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPH2503-TR Modely
Kategorie
Vstupní klidový proud
3 pA
Mfr
Napětí - vstupní offset
2 mV
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud - výstup / kanál
290 mA
Stav součásti
Aktivní
Napětí - rozsah (min)
2.5 V
Typ zesilovače
Napětí - rozsah (max)
5.5 V
Počet obvodů
1
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
S jedním koncem, lišta na lištu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost přeběhu
200V/µs
Pouzdro
SOT-23-6
120 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-6
Šířka pásma -3dB
250 MHz