TPH2502-SR
Číslo produktu DigiKey
5503-TPH2502-SRTR-ND - Páska a cívka (TR)
5503-TPH2502-SRCT-ND - Řezaná páska (CT)
5503-TPH2502-SRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPH2502-SR
Popis
IC OPAMP 2 CIRCUIT 8-SOP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Standardní (univerzální) Zesilovač 2 Obvod S jedním koncem, lišta na lištu 8-SOP
Kategorie
Vstupní klidový proud
3 pA
Mfr
Napětí - vstupní offset
2 mV
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud
6,5mA (x2kanálový)
Stav součásti
Aktivní
Proud - výstup / kanál
290 mA
Typ zesilovače
Napětí - rozsah (min)
2.5 V
Počet obvodů
2
Napětí - rozsah (max)
5.5 V
Typ výstupu
S jedním koncem, lišta na lištu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Rychlost přeběhu
200V/µs
Způsob montáže
Montáž na povrch
120 MHz
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Šířka pásma -3dB
250 MHz