SPD08-100-L-RB-TR
SPD08-100-L-RB-TR
SPD08-100-L-RB-TR
Číslo produktu DigiKey
3M12040TR-ND - Páska a cívka (TR)
3M12040CT-ND - Řezaná páska (CT)
3M12040DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SPD08-100-L-RB-TR
Popis
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.031
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Poloha Samice Konektor Nespecifikováno - dvojí okraj Zlatá 0,031" (0,80mm) Černá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SPD08-100-L-RB-TR Modely
Kategorie
Vlastnosti
Vedení desky, Západky
Výrobce
3M
Způsob montáže
Montáž na povrch
Řada
Koncovka
Pájecí materiály
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu
Zlatá
Typ karty
Nespecifikováno - dvojí okraj
Tloušťka povrchu kontaktu
30,0µin (0,76µm)
Pohlaví
Samice
Typ kontaktu
Konzola
Počet pozic
100
Barva
Černá
Tloušťka karty
0,062" (1,57mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Počet řad
2
Materiál - izolace
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP), Vyplněný sklem
Rozteč
0,031" (0,80mm)