PF238W9EM
Číslo produktu DigiKey
19-PF238W9EM-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PF238W9EM
Popis
PRIVACY FILTER MONITORS
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Filtr soukromí Monitory 23,8" (23,80", 605mm)
Kategorie
Typ
Filtr soukromí
Výrobce
3M
Aplikace
Monitory
Balení
Hromadné balení
Úhlopříčka obrazovky
23,8" (23,80", 605mm)
Stav součásti
Aktivní
Sledovací plocha
535,69mm Š x 300,99mm V