N3433-5002RB není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
3M
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
HARTING
Skladem : 0
Katalogový list
HARTING
TE Connectivity AMP Connectors
Skladem : 16
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 50 position 0,100" (2,54mm)
N3433-5002RB
Číslo produktu DigiKey
MHR50L-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
N3433-5002RB
Popis
CONN HEADER R/A 50POS 2.54MM
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
N3433-5002RB Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,240" (6,10mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,112" (2,84mm)
Řada
Výška izolace
0,340" (8,64mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
1,75A