N3431-5303RB
Číslo produktu DigiKey
3M157503-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
N3431-5303RB
Popis
CONN HEADER R/A 34POS 2.54MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 34 position 0,100" (2,54mm)
Modely EDA/CAD
N3431-5303RB Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,240" (6,10mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,155" (3,94mm)
Řada
Výška izolace
0,340" (8,64mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
1,75A