N3428-5002RB
Číslo produktu DigiKey
MHR20L-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
N3428-5002RB
Popis
CONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 20 position 0,100" (2,54mm)
Modely EDA/CAD
N3428-5002RB Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,240" (6,10mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,112" (2,84mm)
Řada
Výška izolace
0,340" (8,64mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
1,75A