N3408-5002RB
Číslo produktu DigiKey
MHR16L-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
N3408-5002RB
Popis
CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 16 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
N3408-5002RB Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,240" (6,10mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,112" (2,84mm)
Řada
Výška izolace
0,340" (8,64mm)
Balení
Hromadné balení
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ konektoru
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
30,0µin (0,76µm)
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet pozic
Materiál izolace
Polycyklohexylendimethylentereftalát (PCT), Polyester, Vyplněný sklem
Počet řad
2
Vlastnosti
Klíčovací zářez, Montážní příruba
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Barva izolace
Černá
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovitý proud (A)
1,75A