MU14-187DF/FLAGK
Číslo produktu DigiKey
19-MU14-187DF/FLAGK-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MU14-187DF/FLAGK
Popis
CONN QC RCPT 14-16AWG .187 CRIMP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0,187" (4,75mm) Rychlé spojení Samice 14-16 AWG Krimpovací Konektor Neizolovaný
Kategorie
Koncovka
Krimpovací
Výrobce
3M
Velikost vodiče
14-16 AWG
Řada
Izolace
Neizolovaný
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline), Pravý úhel
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Dotekový šev
Typ svorky
Úhlový - 90°, Příznak
Materiál kontaktu
Mosaz
Pohlaví
Samice
Povrch kontaktu
Cín
Šířka kontaktu
0,187" (4,75mm)
Základní číslo produktu
Tloušťka kontaktu
0,020" (0,51mm)