M3WWK-1006R
Číslo produktu DigiKey
M3WWK-1006R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M3WWK-1006R
Popis
IDC CABLE - MPL10K/MC10M/MPL10K
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Polohová kabelová sestava obdélníková Zástrčka na zástrčku 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategorie
Délka
0,500' (152,40mm, 6,00")
Výrobce
3M
Vlastnosti
Příruba, Polarizační klíč
Balení
Hromadné balení
Barva
Vícenásobný, Páska
Stav součásti
Aktivní
Stínění
Nestíněný
Typ konektoru
Zástrčka na zástrčku
Kabelová koncovka
IDC
Počet pozic
10
Povrch kontaktu
Zlatá
Počet řad
2
Tloušťka povrchu kontaktu
30,0µin (0,76µm)
Rozteč - konektor
0,100" (2,54mm)
Základní číslo produktu
Rozteč - kabel
0,050" (1,27mm)