M3AWK-1006R
Číslo produktu DigiKey
M3AWK-1006R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M3AWK-1006R
Popis
IDC CABLE - MSC10K/MC10M/MPL10K
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Polohová kabelová sestava obdélníková Zásuvka/zástrčka 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategorie
Délka
0,500' (152,40mm, 6,00")
Výrobce
3M
Vlastnosti
Příruba, Polarizační klíč
Balení
Hromadné balení
Barva
Vícenásobný, Páska
Stav součásti
Aktivní
Stínění
Nestíněný
Typ konektoru
Zásuvka/zástrčka
Kabelová koncovka
IDC
Počet pozic
10
Povrch kontaktu
Zlatá
Počet řad
2
Tloušťka povrchu kontaktu
30,0µin (0,76µm)
Rozteč - konektor
0,100" (2,54mm)
Základní číslo produktu
Rozteč - kabel
0,050" (1,27mm)