951108-8622-AR
951108-8622-AR
951108-8622-AR
Číslo produktu DigiKey
3M156413-08-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
951108-8622-AR
Popis
CONN HEADER VERT 8POS 2MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 8 position 0,079" (2,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
951108-8622-AR Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,173" (4,40mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,110" (2,79mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,343" (8,70mm)
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,060" (1,52mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
Flash
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet řad
1
Materiál izolace
Termoplastový
Počet zatížených pozic
Vše
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Provedení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Krytí
Neopláštěný
Barva izolace
Černá
Způsob montáže
Jmenovitý proud (A)
1A