929974-01-17-RK
Číslo produktu DigiKey
929974E-01-17-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
929974-01-17-RK
Popis
CONN RCPT 17POS 0.1 TIN PCB
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
17 Poloha Zásuvka Konektor 0,100" (2,54mm) Průchozí otvor Cín
Výška izolace
0,325" (8,25mm)
Délka kontaktu - kolík
0,125" (3,18mm)
Typ konektoru
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
2A
Jmenovité napětí
1500V
Další zdroje
Skladem: 215
Alternativní délka
CONN RCPT 1POS TIN PCB
Skladem: 5363
CONN RCPT 2POS 0.1 TIN PCB
Skladem: 196
CONN RCPT 3POS 0.1 TIN PCB
Skladem: 1581
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 TIN PCB