929710-06-36-RK
929710-06-36-RK
929710-06-36-RK
Číslo produktu DigiKey
3M156366-72-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
929710-06-36-RK
Popis
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 72 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
929710-06-36-RK Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,318" (8,08mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,710" (18,03mm)
Balení
Hromadné balení
Celková délka kontaktů
1,128" (28,65mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Typ konektoru
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Rozteč - kontakty
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
200,0µin (5,08µm)
Počet pozic
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet řad
2
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Rozteč řad - kontaktní spojení
Materiál izolace
Polycyklohexylendimethylentereftalát (PCT)
Počet zatížených pozic
Vše
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Provedení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Krytí
Neopláštěný
Barva izolace
Černá
Způsob montáže
Jmenovitý proud (A)
2,5A