929550-01-06-I
Číslo produktu DigiKey
929550-01-06-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
929550-01-06-I
Popis
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 6 position 0,100" (2,54mm)
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,295" (7,49mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,130" (3,30mm)
Řada
Výška izolace
0,110" (2,79mm)
Balení
Hromadné balení
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ konektoru
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
10,0µin (0,25µm)
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet pozic
Materiál izolace
Polybutylentereftalát (PBT), Polyester, Vyplněný sklem
Počet řad
1
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Černá
Krytí
Neopláštěný
Jmenovitý proud (A)
2,5A
Způsob montáže
Tloušťka povrchu kontaktu - kolík
10,0µin (0,25µm)
Koncovka
Pájecí materiály
Základní číslo produktu
Způsob upevnění
Dvojčinný
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 1 648
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Skladem: 27
CONN HEADER R/A 1POS
Skladem: 324
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Skladem: 2684
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM