897-24MMX55M
Číslo produktu DigiKey
3M155798-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
897-24MMX55M
Popis
TAPE FILAMENT CLEAR 15/16"X60YDS
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Vlákno Pásky Lepidlo citlivé na tlak (PSA) Lepidlo Průhledný 0,94" (24,00mm) 15/16" X 180' (55,0m) 60yd
Kategorie
Šírka
0,94" (24,00mm) 15/16"
Výrobce
3M
Délka
180' (55,0m) 60yd
Řada
Barva
Průhledný
Balení
Hromadné balení
Využití
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Začátek skladovatelnosti
Datum výroby
Typ pásy
Vlákno
Skladovatelnost
18 měsíců
Lepidlo
Lepidlo citlivé na tlak (PSA)
Úložná/chladicí teplota
40°F ~ 80°F (4°C ~ 26°C)
Podkladová vrstva, nosič
Folie Scotchpro™
Základní číslo produktu
Tloušťka
0,0060" (6,0mil, 0,152mm)