150250-2000-RB je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
3M
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
3M
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Samtec Inc.
50 Poloha Zásuvka Konektor 0,079" (2,00mm) Montáž na povrch Zlatá
150250-2000-RB
Číslo produktu DigiKey
3M5339-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
150250-2000-RB
Popis
CONN RCPT 50POS 0.079 GOLD SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
150250-2000-RB Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Povrch kontaktu - spojovací část
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
30,0µin (0,76µm)
Balení
Hromadné balení
Barva izolace
Černá
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,183" (4,65mm)
Typ konektoru
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Karta na kartu nebo kabel
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Jmenovitý proud (A)
1A
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovité napětí
500VDC
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Termoplastový
Počet řad
2
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,079" (2,00mm)